Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı

  • Ana Sayfa
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı

PlayStation 5 çıkış oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için 30 saniyelik bir TV reklamı yayınlandı. Yayınlanan sinematik reklam videosu kalitesiyle izleyenleri etkiledi.

PlayStation 5’in en çok beklenen özel oyunlarından biri Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Moralesherkesin ağzını açık bırakacak kısa bir sinema reklamı yayınladı. Sony’nin yeni konsolunun tüm gücünü dikkatsizce kullanan oyun, PlayStation 5yayınlandığı ilk gün satışa sunulacak.

Yayınlanan 30 saniyelik video, sahnelerin gerçek oyundan olmadığı bilgisini içeriyor. Bu yüzden oyunu oynadığımız zaman grafikleri görmeyeceğizAncak oyunun daha önce yayınlanan oynanış videolarının da son derece sağlam grafiklerle geleceğini gördük. Fragmanın gerçek bir oynanış videosu olmadığı gerçeğini bir kenara bırakırsak son derece iddialı bir TV reklamı olduğunu görürüz.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales yeni bir oyun olsa da, bir önceki oyun Marvel’s Spider-Man Ultimate versiyonunu da sunacak. Oyun 12 Kasım’da PlayStation 5Onunla çıkış yapacak. Bizim ülkemizde 19 Kasım’da PS5’in piyasaya sürülmesiyle tekrar erişmeye başlayacağız.

Uykusuzluk Oyunları Marvel’s Spider-Man tarafından geliştirildi: Miles Morales için, geçtiğimiz aylarda oyunu nasıl deneyimleyeceğimizi daha iyi göstermek için 7 dakikalık bir oturum oyun videosu yayınlamıştı. Oynanış videosuna baktığımızda son derece detaylı bir şehir ve büyüleyici grafikler görüyoruz.

Peki ya Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in yayınlandı TV reklamı ve oyun videoları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Her Detayı Kalite Kokan 30 Saniyelik Reklam Yayınlandı YAPILAN YORUMLAR