Internet Download Manager (IDM) 6.23 FULL

Internet Download Manager (IDM) 6.23 FULL

Internet Download Manager (IDM) 6.23 FULL

Internet Download Manager (IDM) 6.23 FULLNote:

Internet Download Manager (IDM) 5 kata kadar, özgeçmiş ve program indirme indir hızlarını artırmak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam nedeniyle kaybetti bağlantıları, ağ sorunları, bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır. Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager IDM kullanıcı dostu ve kolay akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamalarında mevcut bağlantıları yeniden tersine aksine.

Internet Download Manager vekil sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler destekler. IDM otomatik olarak indirme işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara içine bütünleşiyor. Ayrıca sürükle ve bırak dosyaları veya komut satırından Internet Download Manager kullanabilirsiniz. Internet Download Manager, ardından istediğiniz dosyaları indirmek, ayarlamak zaman modemi arama veya asmak bile zaman bitti bilgisayarınızı kapatın.

Diğer özellikler çeşit kullanan bağlantılar için zip, kullanışlı kotalar ile önizleme, download kategorileri, scheduler pro, farklı etkinlikler sesleri, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici, indirme tamamlanması üzerine geliştirilmiş virüs koruması, aşamalı indirmeyi (çok dilli desteği Direcway, Direct PC, Hughes, vs) gibi adil erişim ilkesi veya FAP, dahili indirme hızlandırıcı, ve diğerleri.

Sürüm 6.23, Windows 10 uyumluluğu ekler MySpaceTV gibi sitelerde ve diğerlerinden flash videoları indirmek için kullanılabilir web oyuncular için IDM indirme paneli ekler. Aynı zamanda tüm Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, video sayfası kapmak, redeveloped scheduler, ve MMS protokol desteği sunuyor. Yeni sürüm ayrıca IE 11 ve IE tabanlı tarayıcılar, yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş indir motoru, tüm yeni tarayıcılar içine benzersiz gelişmiş entegrasyon, gelişmiş araç çubuğu ve diğer geliştirmeler ve yeni özellikler bir servet için geliştirilmiş entegrasyon ekler.

Hangi sürümü 6.23 Yapı yeni 12

(Çıkış: 20 Mayıs 2015)

Firefox 39 desteği eklendi
Web sitelerinin çeşitli türleri için geliştirilmiş video indirme
Sabit hata

Nasıl Kurulur: (Not: kesinlikle hataları önlemek için kurulum rehberini takip edin)

1. “idman623build12.exe” çalıştırarak IDM kurun

Not: çalışıyorsa / yakın IDM çıkmak gerek yok.

2. Çalıştır “32bit patch.exe” Eğer 32bit işletim sistemi kullanıyorsanız
veya
Çalıştır “64bit patch.exe” 64bit işletim sistemi kullanıyorsanız

3. Bitti. Şimdiye kadar basit IDM kurulumunu Enjoy

Bu pay isterseniz en son kaydedilen yazılım için WWW.CRACKINGPATCHING.COM ziyaret ediniz …

Bu torrent test edilmiş ve yüklemek için güvenli ama antivirüs hata her türlü verirsen o kadar, sadece endişelenmeyin antivirüs devre dışı bırakmak ve yüklemeniz gerekmez edilir.
% 100 test edilmiş ve güvenli çünkü bilgisayarınıza ya da bir şey zarar vermez

Internet Download Manager (IDM) 6.23 Build 12 Registered (32bit   64bit Patch) [CrackingPatching] [Re-Uploaded 4]

Internet Download Manager (IDM) 6.23 FULL YAPILAN YORUMLAR