FL Studio Producer Edition 11

FL Studio Producer Edition 11

FL Studio Producer Edition 11

FL Studio Producer Edition 11 İmza Bundle Yapımcı Sürümü + bizim ‘imza’ eklentileri sınırlı toplama dahil bir ‘paket’ olduğunu. Bu bizim en iyi dişli bazı ellerini almak için uygun maliyetli yoludur. İmza Bundle zaten kendi eklentileri varsa, Image-Line dükkan otomatik fiyat bu keseriz.

Eğer İmza Bundle ile neler yapabilirsiniz?

Geliştirilmiş verimlilik. Maximus eklenmesi son mix down işlemi daha kolay hale getirecek ve daha kısa sürede profesyonel sondaj ustaları dışarı koyarak var. Meyveli video oynatıcı oluşturmak ve video müzikal puanları veya Foley senkronize sağlayacaktır. DirectWave Sampler Eğer VST enstrümanlar örnek ve herhangi bir kayıt cihazından kendi çok katmanlı örnek bankaları oluşturmak sağlayacak. Sytrus büyük bir önceden kütüphane ve sesler müthiş yelpazesi ile sentez yetenekleri dışarı yuvarlak olacaktır. Gitar oyuncular Hardcore Gitar Efektleri Suite takdir edecek, ama aynı zamanda herhangi bir enstrüman, deney için genellikle yararlı efekt pedalları bir grup var!

İmza Paketi içerir

-Tüm Producer Edition özellikleri artı …
-SoundFont Örnek oyuncu online bulabilirsiniz birçok ücretsiz fontu örnek kütüphanelerinden erişiminizi kilidini.
-Video Oyuncu video puanlama yardım.
Tam örnekleyici -DirectWave.
-Sytrus Sentezleyici.
-Maximus Bantlı maximizer.
-Hardcore Gitar efektleri paketi.

FL Studio 11 Tanıtımı

FL Studio 11 fazla 14 yenilikçi gelişmelerin yıllar ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler bağlılığımızı temsil komple bir yazılım müzik prodüksiyon ortamıdır. Her şey, oluşturmak, düzenlemek, kayıt, düzenleyebilir, mix ve profesyonel kalitede müzik usta tek bir pakette gerekir.

FL Studio 11 hoparlörlere beyninizden gelen en hızlı yoludur.

FL Studio 11 ne yapabilirim?

* Zift düzeltme, zift değişen, uyum, zaman germe, beat-algılama ve dilimleme, ses çözgü ve standart ses manipülasyon (kes / yapıştır vb) dahil olmak üzere ses düzenleme ve manipülasyon.
* En arayüzü ve bağlantıların formülü tabanlı kontrolü ile, otomasyon jeneratörler, çizim spline tabanlı otomasyon eğrileri, kayıt tüm eklenti parametreleri otomatikleştirin.
* Bir VST olarak diğer Daws barındırılan veya rewire ile bağlı olun.
* Video etkisi görselleştirme dahil canlı müzik performansı.
* Mix ve gecikme, reverb ve filtreleme dahil olmak üzere gerçek zamanlı ses efektleri uygulamak da dahil olmak üzere remix ses.
* Multi-track ses ses arayüzü girişlerinin sınırına kadar kayıt.
* Tutanak ve klavyeler, davul pedleri ve denetleyicileri kayıt MIDI giriş oynarlar.
* Sıralama ve desen ve lineer akışı mümkün olan düzenlenmesi.
* Synthesizer ve VST 32 & 64 bit, DX ve FL Yerli biçimleri barındıran etkisi eklentisi.

Kayda değer Yeni Özellikler

– Performans modu – Tetik Playlist Klipler klavye veya MIDI kontrolör yazarak, bir fare, dokunmatik ekranı kullanarak canlı. Destekler APC20 / 40, Launchpad, Lemur, Blok, Maschine / Mikro, PADKONTROL, Traktor Kontrol (ve daha fazla).
– Multi-touch desteği – Microsoft jest fonksiyonları desteklenir ile FL Studio ve bazı eklentileri artık Multi-touch cevap.
– Playlist – 99 arttı 199 Playlist izler.
– Bağlama MIDI giriş portu var – Bağlantılar şimdi MIDI giriş portu denetleyicileri arasındaki çatışmayı önlemek için kullanılır hatırlıyorum.
– Playlist & Piyano rulo – Yatay ve dikey hareket kilitleme. Shift yatay kilit & aranan sürüklerken Ctrl dikey kilittir.
– Piyano rulo – Tutkal notları, Fare tekerleği hızı, Monofonik adım giriş modu & Chop akorları aracı.
– Sağ tıklayın veri girişi – Çoğu kontroller artık sağ tıklayın seçenek değerlerini yazmanız için izin verir.
– Plugin Picker – bir eklenti ve Tarayıcıda kendi ön ayarlarını açmak için sağ tıklatın. Girişlerini vurgulamak için eklenti isimlerini yazmaya başlayın.
– Mikser – Geçerli karıştırıcı parçanın eklenti pencerelerden Page Up / Down klavye tuşları döngüsü.
– Seçenekler – klipleri kesik notlar Oyna Desen Klipler dilim noktaları üst üste notları geri yükler. Tıklayın ve işlevleri tutun. Ayık gelen eğlenceli artık seçilebilir GUI animasyon seviyesi.

Yeni Eklentiler

– Bassdrum – Örnek katman Derin Kick-Bass perküsyon sentezleyici. Bassdrum nedeniyle büyük bir alt ucu ile punchy tekmeler için güçlü ve yüksek sesle müşteri talebi için geliştirilmiştir. Bizim çözümümüz mükemmel tekme ses sınırsız özelleştirme sağlamak için melez bir sentez / numune yol almak oldu.
– GMS (Groove Machine Synth) – hibrid synthesizer ve FX kanalı Groove Machine kaldırdı Çok timbral. Yoğun talep üzerine başka bir eklenti.
– Efektör – 12 performans odaklı etkiler: Bozulma, Lo-Fi azalma, Kenar, Aşamaları, Filtre (alçak / yüksek geçiş) bit, Delay, Reverb, Stereo kaydırma ve binaural etkisi Yolluk, öğütücüler Granül öğütücüler, Vokal formant ve halka modülasyon etkileri. Efektör Performans Modu iltifat tanıtıldı ve multi-touch ekran ve kontrol cihazları ile kullanım için idealdir edildi.
– Yamalı – FL Studio 10 ile tanıtılan tasarrufu ve yaygın olarak kullanılan efektler ve eklenti zincirleri hatırlatarak bir araç sağlamak. Çok daha fazla gelecek kadar Itâ? ™ ler gibi yeni bölümünde, bir kenara animasyonlu bağlantıları ve taze bir arayüz ile elden olmaktan, yamalı, iki kazanmıştır, Ses Efektleri (VFX).
– VFX Key Mapper – not girişleri, canlı veya Piyano rulo, remapped yaratıcı, aktarılmış keychanged, akortlandığında veya izin verir.
– VFX Renk Mapper -? Geleneksel MIDI kanalları eşleştirilmiş olan FL Studioâ ™ s 16 Piyano rulo notu renklerini yararlanır. Şimdi iç yamalı notu renkleri 16 bağımsız jeneratörler / araçları veya jeneratörlerin gruplarını kontrol edebilirsiniz

Güncel Eklentiler

– FL Flowstone – Flowstone orijinal Synthmaker programına halefi olduğunu. Şimdi Ruby yüksek seviyeli bir programlama dili de dahil olmak üzere. I / O kartları, Wi-Fi, webcam ve ses donanımı, sadece hala synths, Etkileri oluşturabilir, aynı zamanda USB aygıtları için desteği ile harici donanım kontrol. Itâ? ™ ın gerçek … Sağ robot bağlı FL Studio şimdi bir kahve yapabilirsiniz dünyanın ilk DAW olduğunu!
– Newtone 2 – Ayrıca iş akışı fırçalama sırasında tamamen daha doğru yeni bir analiz ve saha motoru ile yeniden yazılmıştır Has. Kısayollar ve fare eylemleri şimdi? FL Studioâ uyum ™ ler Piyano rulo ve Playlist mümkün. En heyecan verici yeni vibrato ve Warp editörleri vardır. Vibrato editör kullanıcıları başlangıç ​​/ bitiş miktarı ve sıklığı da dahil olmak üzere kontrolleri ile sıfırdan vibrato efektler oluşturmanıza olanak sağlar. editör bile mevcut vibrato algılar ve istenirse kullanıcıların doğal eğilim şarkıcı maç böylece bu değeri gösterir. Warp editörü mono veya polifonik malzeme ile çalışmak üzere tasarlanmış ve dilimleme ve yeniden zamanlama / nicelenmesiyle davul-döngüler, vokal performansları için mükemmeldir ve sounddesign deneyler için harika. Önemlisi, Newtone 2 mevcut müşteriler için ücretsiz bir güncelleme olduğunu.
– Harmor – Elektro ve Dubstep sahnesinde yükselen yıldızı, MusicRadar okuyucuları tarafından 2013 yılının en iyi 10 eklentileri oy, şimdi olduğu gibi Slicex adına skoru Komplexer WT wavetables ve işlevsellik ve otomatik dökümü gibi örnekleyici için ‘tuşları ses bölgeleri haritada’ destekliyor taşıma davul. Önceden ayarlanmış sayım yamalar gelişen kullanıcı tabanı gelen sel tutmak gibi çok artmaya devam ediyor.
– ZGameEditor görüntüleyici – eklenti 2D & 3D video oyunu tarzı görselleştirme nesneleri oluşturmak için kullanılan ücretsiz bir açık kaynak ZGameEditor dayanarak. Zge Görüntüleyici gerçek zamanlı veya canlı performanslar veya YouTube videolarını desteklemek için FL Studio projeleri ile otomatik veya otomatik senkronize hale HD video efektleri oluşturabilirsiniz. FL Studio 11 altında eklentisi çarpıcı HD video efektleri için yeni shadier modüllerin bir takım alır.
– DirectWave – yüklemek ve Piyano rulo not renklerden birden fazla yama oynayabilir FL yerli versiyonu çok timbral modu eklendi. Çok timbral modda DirectWave kullanırken yeni bir canlı 16 puan sincinterpolation modu alt CPU kullanımı için de var.

Ne var ne yok? 11.0.4 (15/11/2013)

İlaveler
-Eklendi Birçok desteklenen kontrol
-Güncelleme “Sacco – Goldener Schnitt.flp”
-IL Uzaktan destek
Kontrol desteği başlatın -Novation
-DJ Hacker-Güvenlik Teknolojileri Midi Fighter 3D desteği
-Electrix Tweaker desteği
-Livid CNTRL-R desteği
-Livid TABAN desteği

Hata Düzeltmeleri
Ekstra sıranın -Sabit yaratılması ana araç sürüklemeye başlayan
Unicode karakterleri için tarayıcıda -Sabit dize karşılaştırma
Kontrol destek -Fixes
-Kontrol Yüzey: tasarruf ve bir hazır ayar veya şarkı yükledikten sonra boy sürgü sabit
-Kontrol Yüzey: Sabit etiket genişliği zaman ayarları yükleme
-DrumSynth Canlı: “auto” seçeneği sabit tasarruf
-Edison: FL tarayıcıya sabit sürükle / bırak
-FPC: Yeni DW programlarının sabit ithalat
-Newtone: Sabit wav hata kaydetmek (sadece 1-1.5 saniye ihraç)
-Newtone: Güncellenmiş motor (onarımları, daha FL playlist gibi çalışır)
-Newtone: Ok tuşları ile hareket
-Newtone: Bazı ayarları geri sabit hata
-Patcher: Eski ayarları yükledikten sonra editörleri eklentisi yanlış gui boyutu gösteren sabit
-Patcher: Etki sürümünde FL giriş modülünden kaldırıldı “notlar” düğümü
-Patcher: Efekt eklentileri için on / off midi not sabit kullanım
-Patcher: Bazı eklentileri için görünmüyor sabit bir sonraki / önceki ayar düğmeleri
-Patcher: Kaydedilen şarkılar / hafızalı içinde SimSynth yükleme sabit
-Patcher: Synth1 hafızalı sabit samplerate ilgili bir sorun
-ReWired: Sabit hata gizleme eklentisi editörü
-ReWired: Cihaz sayımı için fix
-Dalga Gezgin: Görünmez düzenleyici hata, yamalı gösterilene ilk sabit
-Wrapper: Bazı VST3 eklentileri sabit klavye girişi
-Wrapper: (Bazı) VST 3.5 eklentileri eklendi bağlam menüsünü desteği
-Wrapper: MeldaProduction MCompressor param değişikliklerle sabit kazasında (VST3)
-Wrapper: VST3 eklentileri için sabit potansiyel bellek sızıntısı
-Wrapper: (VST2) barındırmak için eklenti Klavye mesajları iletme geliştirilmiş
-Wrapper: Interfaceless editörleri için sabit hata güncelleme parametre ekranı (VST2)

FL Studio sistem gereksinimleri:

* 2Ghz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 (veya üstü) tam SSE2 desteği ile uyumlu CPU. Daha hızlı CPU ve daha fazla çekirdek daha aynı anda yapmak mümkün olacak gelmiştir. Download ve demo test!
* Windows 8, Windows 7, Vista, XP 32 veya 64 bit sürümleri (hizmet paketi ile 3)
Boot Camp / Windows * (veya) Intel Mac. (Hizmet paketi 3) XP, Vista ya da (32 veya 64 Bit) Windows 7
* 1 Gb veya daha fazla RAM önerilir
* 1 Gb boş disk alanı
* DirectSound sürücüleri ile Ses kartı. Ses kaydı için gerekli olan ASIO / ASIO2 uyumlu (FL Studio jenerik ASIO4ALL sürücüleri yükler)

FL Studio Producer Edition 11.0.4 Signature Bundle [ChingLiu]

FL Studio Producer Edition 11.0.4 Signature Bundle [ChingLiu]

FL Studio Producer Edition 11 YAPILAN YORUMLAR