Dead Island 2 indir 
 
 
   

Dead Island 2 PC indir

Dead Island 2 Full PC indir Dead Island 2: ileri düzeye Ölü Island alır sonuç meydana getirmek amacıyla. Bizim hayranları Ölü Island ile ilgili aşk bize ne alır bir oyun – bir ton daha çok içerik ve mücadele ekler ve bir oyun – çok değişik karakterler co-op ve bir zombi katliam arbede amacıylae ayarı bir cennet dönüm oynamak amacıyla alternatifler bunun üstüne, “stüdyo Twitter söyledi.

“Ve biz uzun ve zor bir oyun bakarak edilmiştir bahar 2015 senesinde serbest bırakılması amacıyla oluşturulan o tüm olmasını istedik ve biz biz gerektiğince şimdilik ulaşmak amacıyla yola bu amaca varamadı karar verdik. Bu amaçla biz “2016 Dead Island 2 geciktirmek amacıyla karar verdik

“Şu anda geliştirme tamamiyle duruluyor ve biz bir ileri aşamada paylaşmak amacıyla daha çok bilgi sahip olacaktır. Biz hayranları bu haber ile hayal kırıklığına uğrayacaktır olduğunu biliyorum, ama biz herkes alabilmek eminiz Dead Island 2 kez daha sunarak daha iyi bir oyun sonuçsinde oynamak amacıyla. ”

Polonyalı stüdyo Techland doğrulusunda tasarlanan orjinal Ölü Island (2011) ve devamı Dead Island Riptide (2013), aksine, Dead Island 2 Spec Ops üretimin şu anda: Çizgi stüdyo Yager.

TECHLAND en son sürümü, Işık Dying bu Ocak ayında zombi oyunu, başarılı bir lansman zevk. Orijinal Ölü Adası geride bıraktı, ilk 45 gün içersinde çok 3,2 milyon sattı.

Dead Island 2 eserlerinde yalnızca yeni Ölü Adası projesi değildir. (Açık beta şu anda mevcuttur) MOBA Dead Island Salgın ve son vakitlerde dirildi Dead Island film de bulunmaktadır.

Dead Island 2 adeta PlayStation 4 oyun da Xbox One ve PC’ye geliyor geride bıraktığımız yaz Sony’nin E3 basın toplantısında açıklandı, fakat beta PS4 ilk yapılacaktır.

Oyun Deep Silver göre, dövüşleri, rol yapma oyunu unsurlarını ve “daha evvelce hiç görülen” el işi silah yer alacak. Unreal Engine 4 doğrulusunda destek verilmektedir Ölü Island 2, olarak, San Francisco ve Venice Beach Golden Gate Köprüsü gibi yerleri ziyaret edeceğiz.

en çok sekiz oyuncu amacıyla “kesintisiz” çok oyunculu da var. Sen “, işbirliği rekabet, ya da yalnızca bir arada,” olabilir Deep Silver diyor. Bu bir parçası “yeni kuşak çok oyunculu bir deneyim.” Son olarak, Dead Island 2 eylem merkezli Berserker ve saklı Hunter gibi benzersiz bir oynanış sunuyor adanmış sınıfların, bir avuç vardır.

Ölü Island 2 daha yakından bakmak amacıyla, bu metnin altındaki galeride görüntüleri göz atın.

Dead Island 2 Fragmanı yayınlandıMİNİMUM:
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7,8,8.1,10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz or AMD FX™-6300 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Sürüm 11

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7,8,8.1,10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i7 6770 3.4GHz or AMD equivalent or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: TBA (4GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11

Dead Island 2 indir YAPILAN YORUMLAR
 • Görkem
  3 sene önce

  indirme link kırık admin?

 • Enes Yalçın
  3 sene önce

  oyun güzel ilk seriside güzel di videolara baktım buda hos indiriyoru

 • Tuğser ÇETİNTAŞ
  3 sene önce

  İndirdim elinize sağlık.Yalnız rar şifresini biliyormusunuz.

 • Receep Doraa
  4 sene önce

  oyun kac gb cıktımı